FRONTLINE Spray 100ml

  • FRONTLINE Spray 100ml
Gamintojas: Frontline
12,99 €
/ vnt.

Pagal galiojančius teisės aktus produktą galima parduoti tik tada, kai jį atsiimate asmeniškai arba kai jį pristato jūsų pasirinkta kurjerių bendrovė. Parduotuvė negali parduoti veterinarijos gydykloms ir gyvūnų augintinių parduotuvėms nereceptinių produktų, įskaitant "Foresto", sąrašo.
Mes neišrašome PVM sąskaitų faktūrų!!!

Galimybės grąžinti įsigytas prekes nėra!

 

FRONTLINE purškalas:
- Apsaugo nuo erkių įsisiurbimo mažiausiai vieną mėnesį
- Iki 48 valandų, t. y. iki laikotarpio, kai yra didžiausia rizika užsikrėsti mirtinomis ligomis, sunaikina daugiau kaip 98 % erkių.
- Jis atsparus vandeniui.

EFEKTYVIAI KOVOJA SU 3 PAGRINDINĖMIS LENKIJOJE PAPLITUSIOMIS ERKIŲ RŪŠIMIS!

FRONTLINE SUNAIKINA 98-100 % BLUSŲ PER 8-24 VALANDAS!

Vienkartinis "Frontline" naudojimas apsaugo šunis nuo pakartotinio blusų užsikrėtimo 2-3 mėnesius, o kates - 4-6 savaites.

 

>> Vaistiniai preparatai negrąžinami; grąžinti tokius preparatus galima tik tuo atveju, jei yra preparato kokybės defektas arba jis netinkamai išleistas. Tai reglamentuoja 2001 m. rugsėjo 6 d. Įstatymo 96 straipsnis. - Farmacijos teisė (2008 m. Teisės aktų registras, Nr. 45, p. 271)

Techniniai parametrai
Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Jaunesnysis
Kačiukas
Vyresnysis
Šuniukas
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
Šioje svetainėje naudojame slapukus siekdami pagerinti mūsų svetainę. Toliau naršydami šioje svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
pixel