FITMIN Mini Light 3kg

  • Aukščiausios kokybės visavertis ėdalas su sumažintu energijos kiekiu suaugusiems mažų veislių šunims nuo 10 mėnesių.
  • FITMIN Mini Light 3kg
Gamintojas: Fitmin
Serija: 3kg
15,90 €
/ vnt.
5,30 € / kg

FITMIN Mini Light 3kg – sausas pašaras su sumažintu kaloringumu. Mažų veislių šunims (virš 10 mėnesių).

Sausas pašaras šunims FITMIN Mini Light 3kg tai pilnavertis, prie nelabai aktyvių šunų maistinių poreikių puikiai pritaikytas maistas. Pašaras yra granulių pavidalo, todėl nėra valgymo problemų net pas šunis, kurių snukiai itin maži. Granulės teigiamai įtakoja virškinimo sistemą, mikro- ir makroelementų prisisavinimą. Sumažintas pašaro kaloringumas stabdo riebalų masės kaupimasi- šunys neturi nutukimo problemų. Pašaras aprūpina šuns organizmą visomis jam būtinomis maistinėmis medžiagomis.

Pavyzdinės veislės: Jorkšyro Terjeras, jack russell Terjeras, shih tzu, west highland white terjeras, taksas, chihuahua.

FITMIN Mini Light – šviežia mėsa ir vitaminai

Pašaro FITMIN Mini Light sudėtyje yra daug šviežios mėsos- net pusė produkto masės. Užtikrina ne tik puikų skonį, bet ir atitinkamą, lengvai prisisavinamų baltymų kiekį. Aminorūgštys rūpinasi taisyklinga organizmo veikla, vitaminai ir mineralai stiprina imuninę sistemą ir teigiamai įtakoja šuns kailio tankumą ir švelnumą. Rozmarino ekstraktas ir celiuliozė pagerina virškinimo sistemos veiklą.

Techniniai parametrai
Svoris:
3000
Augintinio dydis:
Mažos ir miniatiūrinės veislės
Max:
100
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel