ANIMONDA Dog Vom Feinsten Senior skonis: jautiena su vištiena 150g

  • "Vom Feinsten Senior" - tai maistas, specialiai pritaikytas vėlyvųjų (vyresnių nei 7 metų) šunų mitybos poreikiams.
  • ANIMONDA Dog Vom Feinsten Senior skonis: jautiena su vištiena 150g
Gamintojas: Animonda
Serija: 150g
0,90 €
/ vnt.
0,01 € / g

Unikalus drėgnas ėdalas su jautiena ir vištiena visų veislių vyresniems nei 7 metų amžiaus šunims. Vyresnio amžiaus šunims dažnai sumažėja apetitas, o tai gali turėti neigiamos įtakos jų sveikatai. Be to, jų organizmo veikla pablogėja, palyginti su jaunyste. Tačiau su neigiamais senėjimo padariniais galima kovoti tinkama mityba. Šiuo tikslu buvo sukurta skani "Vom Feinsten Senior" serija. Šis natūralios šviežios mėsos, padengtos gardžia želė, ėdalas atkuria apetitą, o jo minkšta forma leidžia lengvai kramtyti ir skatina vėl valgyti. Aukščiausios kokybės jautiena ir vištiena yra puikus gyvūninių baltymų šaltinis, kurių poreikis su amžiumi didėja. Be to, sumažėjęs riebalų ir kalorijų kiekis padeda palaikyti gerą organizmo būklę, todėl sąnariai ir kaulai išsaugo jaunatvišką gyvybingumą.

 

Baltymų % 9,5

Riebalai % 4

Pluoštas % 0,5

Pelenų % 2

Drėgmė % 82

Mėsa % 25-45

Techniniai parametrai
Skonis:
Jautiena su vištiena
Gyvenimo etapas:
Vyresnysis
Svoris:
150
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
Šioje svetainėje naudojame slapukus siekdami pagerinti mūsų svetainę. Toliau naršydami šioje svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
pixel