ROYAL CANIN Club Adult Slim 15kg sausas ėdalas suaugusiems šunims, turintiems polinkį į antsvorį

  • Maistas suaugusiems šunims, turintiems polinkį į antsvorį.
  • ROYAL CANIN Club Adult Slim 15kg sausas ėdalas suaugusiems šunims, turintiems polinkį į antsvorį
Gamintojas: Royal Canin
Produkto kodas: 157210
40,90 €
/ vnt.
2,73 € / kg

Rinkinyje pigiau !

Ne rinkinį sudarančių prekių kainaRinkinio kaina
ROYAL CANIN Club Adult Slim 15kg sausas ėdalas suaugusiems šunims, turintiems polinkį į antsvorį + STAIGMENA ŠUNUIROYAL CANIN Club Adult Slim 15kg sausas ėdalas suaugusiems šunims, turintiems polinkį į antsvorį + STAIGMENA ŠUNUI40,91 €40,89 €Sutaupai (0.05%)

"Royal Canin Club Adult Slim" yra ėdalas suaugusiems šunims, turintiems polinkį į antsvorį. Naudojant vidutiniškai virškinamas skaidulines medžiagas ir tinkamą baltymų bei riebalų santykį, užtikrinamas sotumo jausmas, todėl mažėja kūno svoris.

 

"Royal Canin Club Adult Slim" - tai maistinis sprendimas, specialiai sukurtas suaugusiems visų veislių šunims, pasižymintiems mažesniu aktyvumu arba polinkiu į antsvorį, kuriam būdingi šie požymiai:

 

Ideali kūno forma: taisyklingas kūno svoris dėl mažo riebalų kiekio, pakankamo baltymų kiekio ir vidutiniškai virškinamų skaidulų, kurios suteikia sotumo jausmą.

 

Optimalus energijos lygis: Javų grūdai suteikia energijos, reikalingos aktyviam šunų gyvenimo būdui.

 

Optimali žarnyno veikla: vidutiniškai virškinamos skaidulos užtikrina tinkamą žarnyno floros pusiausvyrą, kad virškinamasis traktas būtų sveikas.

 

Didelis virškinamumas: dėl aukščiausios kokybės baltymų, sumažinto krakmolo kiekio ir tinkamo skaidulų derinio pasiekiamas labai didelis virškinamumas.

Techniniai parametrai
Svoris:
15000
Kompozicija:
ROYAL CANIN Club Adult Slim
Dozavimas:
ROYAL CANIN Club Adult Slim
Likimas:
ROYAL CANIN Club Adult Slim 15kg
Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Max:
100
Search:
rojal
canin
cabin
cann
caning
canning
cannin
canine
kanin
roial
roiaj
rozal
riyal
canon
canion
cannon
Canone
Royale
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
Šioje svetainėje naudojame slapukus siekdami pagerinti mūsų svetainę. Toliau naršydami šioje svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
pixel