VITAPOL PREMIUM maistas žiurkėms 750g

  • Visavertis mišinys Jūsų žiurkei.
  • VITAPOL PREMIUM maistas žiurkėms 750g
Gamintojas: Vitapol
Produkto kodas: ZVP-0152
5,28 €
/ vnt.

PREMIUM maistas žiurkėms
Tinkamai subalansuotas, visavertis maistas žiurkėnams. Jame yra sumažintas grūdų kiekis, o vietoj jų - įvairių granulių ir vitaminizuotų ekstrudatų. Jų įvairovė užtikrina galimybę gauti įvairių maistinių medžiagų, vitaminų ir mineralų. Maistas su geriausios kokybės daržovėmis (tarp kitko, morkomis, bulvėmis, brokoliais, laiškiniais česnakais, žirneliais) ir vaisiais (tarp kitko, obuoliais, bananais, razinomis). Morkose yra daug karotinų, lakiųjų aliejų, vitaminų B1, B2, B6, C, E, H, K, PP, kalcio, geležies, vario ir fosforo. Mažai kalorijų turinčiuose brokoliuose yra vitaminų A, E, K1, C, B1 ir kalio, fosforo, kalcio, geležies ir chromo. Žirniai yra vertingų augalinių baltymų šaltinis. Maistiniai bananai yra gausus kalio ir vitaminų B1, B2 ir C šaltinis. Jame esančios riebalų rūgštys pagerina nesočiųjų ir sočiųjų rūgščių santykį.
Maitinimo rekomendacijos: - duokite 20-30 g pašaro per dieną, priklausomai nuo gyvūno svorio ir amžiaus.

Sudėtis: kviečiai, kukurūzų grūdų miltai, miežiai, džiovintos morkos, džiovinti obuoliai, saldžiosios ceratonijos, žemės riešutų lukštai, kukurūzų dribsniai, kviečių grūdų miltai, liucernų miltai, žirnių dribsniai, saulėgrąžų sėklos, bananai, moliūgų sėklos, džiovinti brokoliai, razinos, džiovintos bulvės, avižų dribsniai, kviečių dribsniai, saulėgrąžų aliejus, kukurūzų krakmolas.
Analitinių komponentų kiekis: Žali baltymai % (min): 11,2
žali aliejai ir riebalai % (min): 5,3
žalios ląstelienos % (maks.): 9,6
žali pelenai % (maks.): 3,7
drėgmė % (maks.): 12

Techniniai parametrai
Likimas:
VITAPOL PREMIUM maistas žiurkėms
Kompozicija:
VITAPOL PREMIUM Maistas žiurkėms
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel