VITAPOL Visavertis maistas pelėms ir pelėkautams 1,9 kg kibirėlis

  • maistas pelėms ir pelėkautams 1,9 kg kibirėlis
  • VITAPOL Visavertis maistas pelėms ir pelėkautams 1,9 kg kibirėlis
Gamintojas: Vitapol
Produkto kodas: ZVP-1461
7,42 €
/ vnt.

Visavertis maistas pelėms ir pelėkautams
Gerai subalansuotas visavertis mišinys pelėms ir pelėkautams, kuriame grūdų kiekis sumažintas, o vietoj jų - įvairios granulės ir vitaminizuoti ekstrudatai. Jų įvairovė užtikrina galimybę gauti įvairių maistinių medžiagų, vitaminų ir mineralų.

Visa tai praturtinta pelių skanėstu - geltonuoju sūriu. Maistas praturtintas geriausios kokybės daržovėmis (pvz., burokėliais, morkomis, petražolėmis, krapais) ir vaisiais (pvz., obuoliais, šeivamedžio uogomis). Lengvai virškinamuose obuoliuose gausu vitaminų C, A, B1, B2, PP ir B3 bei mineralinių medžiagų, daugiausia kalio, fosforo, kalcio, natrio, magnio ir geležies. Žirniai yra vertingų augalinių baltymų šaltinis, o morkos ir burokėliai - daugybės vitaminų ir karotinų šaltinis. Rožių žiedlapiai vitaminizuoja ir stiprina organizmą.
Mitybos rekomendacijos: - Rekomenduojama paros maisto porcija 5-10 g, atsižvelgiant į gyvūno svorį ir amžių.

Sudėtis: kviečiai, miežiai, grūdų produktai, linų miltai, saulėgrąžų sėklų miltai po ekstrakcijos, kukurūzų grūdų miltai, kukurūzai, kviečių grūdų miltai, džiovinti obuoliai, lukštentos moliūgų sėklos, dryžuotos saulėgrąžų sėklos, kukurūzų dribsniai , žirniai, Avižos, kviečių dribsniai, skrudintos morkos, ryžių miltai, ryžių dribsniai, džiovinti burokėliai, džiovintos morkos, džiovintos liucernos, liofilizuotas grietinėlės sūris, šeivamedžio uogos, krapai, petražolių šaknys, pašarinės mielės, saulėgrąžų aliejus, liucernų miltai, kalcio karbonatas
Analitinių komponentų kiekis: Žali baltymai % (min): 10,5
žali aliejai ir riebalai % (min): 2,3
žalios ląstelienos % (maks.): 8,1
žali pelenai % (maks.): 3,78
drėgmė % (maks.): 12

Techniniai parametrai
Kompozicija:
VITAPOL Pilnas maistas pelėms ir smiltpelėms
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
pixel