VITAPOL Flakonai graužikams "Smakers" obuolys 2 vnt.

  • Flakonai graužikams "Smakers" obuolys 2 vnt.
  • VITAPOL Flakonai graužikams "Smakers" obuolys 2 vnt.
Gamintojas: Vitapol
Produkto kodas: ZVP-1114
1,40 €
/ vnt.

Flakonai graužikams "Smakers" obuolys
Smakeriai paįvairina ir papildo graužikų ir triušių racioną. Pagrindas - džiovinti obuoliai, kuriuose gausu vitaminų C, A, B1, B2, PP ir B3 bei mineralinių medžiagų, daugiausia kalio, fosforo, kalcio, natrio, magnio ir geležies. Kalis didina raumenų įtampą, o geležis, kaip hemoglobino sudedamoji dalis, turi įtakos organizmo deguonies įsotinimui deguonimi. Obuoliai taip pat lengvai virškinami, teigiamai veikia žarnyno peristaltiką, mažina cholesterolio kiekį kraujyje. Juose gausu antioksidantų, kurie saugo nuo senėjimo.

Tinkamas kietumas užtikrina, kad "Vitapol Smakers" ne tik turi maistinę vertę, bet ir padeda graužikams ir triušiams reguliariai griežti dantimis.
Maitinimo rekomendacijos: - dovanokite kiekvieną dieną
Sudėtis: džiovinti obuoliai (10 %), kviečiai, kvietiniai miltai, lukštentos avižos, pastarnokai, raudonieji sorgai, linų sėmenys, ryžių miltai, mielės. Priedai: dažikliai.
Analitinių komponentų kiekis: Žali baltymai % (min): 10,7
žali aliejai ir riebalai % (min): 2,9
žalios ląstelienos % (maks.): 8,1
žali pelenai % (maks.): 6,3
drėgmė % (maks.): 12

Techniniai parametrai
Likimas:
VITAPOL Strypai graužikams "Smakers" obuolys 2 vnt.
Kompozicija:
VITAPOL Strypai graužikams "Smakers" obuolys 2 vnt.
Vartotojų atsiliepimai
Klausk dėl produkto:

Jeigu Tau nepakanka aukščiau esančio aprašymo, tai persiųsk mums savo klausimą dėl šio produkto. Pasistengsime atsakyti kiek įmanoma greičiau.

Laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi
Šioje svetainėje naudojame slapukus siekdami pagerinti mūsų svetainę. Toliau naršydami šioje svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku
pixel