Whiskas Troškinys drebučiuose - Žuvų skoniai 4x85g

  • nuolaida
Išsiuntimas: iki 5 dienų
Delivery: The price does not include any possible payment costs check the delivery methods
Kaina: 1,67 € 1,99 € 1.67
nurodo 21% PVM, be siuntos išlaidų
Kiekis vnt.
Gauni 0 tšk [?]
pridėti į saugyklą

Aprašymas

WHISKAS® 1+ Troškinys drebučiuose Žuvų skoniai tai kruopščiai pagamintas, patikrintas, subalansuotas, šlapias pašaro rinkinys suaugusioms katėms. Rinkiniui priklauso 4 skirtingų skonių pakuotės: su lašiša, tunu, jūros lašiša ir balta žuvimi. Kiekvienoje pakuotėje yra sultingi mėsos gabaliukai drebučiuose. WHISKAS® 1+ Troškinį drebučiuose Žuvų skoniai parengė veterinarijos gydytojai. Pašaras pagamintas iš aukščiausios kokybės ingridientų. To dėka, Tavo augintinis mėgausis puikiu maisto skoniu, o maistinės medžiagos palaikys jo organizmą geroje kondicijoje. WHISKAS® 1+ Troškinys drebučiuose Žuvų skoniai tai pilnavertis pašaras, pagamintas su mintimi 1 metų ir vyresnėms katėms. 

Savybės:

Patikrintas ir subalansuotas
Pilnavertis ir subilansuotas patiekalas, kuris palaiko augintinio energiją ir judrumą.                     

Sveiki šlapimo takai
Proporcingas mineralų kiekis palaiko sveikus šlapimo takus.

Sveika oda ir kailis

Mineralinės medžiagos (tame tarpe cinkas) padeda palaikyti sveiką odą ir kailį.

Be dirbtinių priedų

Be dažiklių, kvapiųjų medžiagų ir konservantų.                                  

Sudėtis:

Su lašiša: mėsa ir gyvūninės kilmės produktai, ekstraktai iš augalinių baltymų, žuvys ir žuvų produktai (tame tarpe 4% lašišos), angliavandeniai, mineralinės medžiagos. 

Su tunu: mėsa ir gyvūninės kilmės produktai, ekstraktai iš augalinių baltymų, žuvis ir žuvų produktai (tame tarpe 4% tuno), angliavandeniai, mineralinės medžiagos. 

Su jūros lašiša: mėsa ir gyvūninės kilmės produktai, ekstraktai iš augalinių baltymų, žuvis ir žuvų produktai (tame tarpe 4% jūmos lašišos), angliavandeniai, mineralinės medžiagos. 

Su balta žuvimi:  mėsa ir gyvūninės kilmės produktai, ekstraktai iš augalinių baltymų, žuvis ir žuvų produktai (tame tarpe 4% baltos žuvies), angliavandeniai, mineralinės medžiagos.

Priedai/ 1kg: 
Dietiniai priedai: Vitaminas B1: 29,4 mg, Vitaminas D3: 250 IU, Vitaminas E: 19,6 mg, Bevandenis kalcio jodatas:  0,44 mg, Vario sulfato pentahidratas:  6 mg, Geležies sulfato monohidratas:  46,67 mg, Mangano sulfato monohidratas:  8,75 mg, Cinko sulfato monohidratas:  61,54 mg / Technologiniai priedai: Kasijos derva: 2800 mg

Kaloringumas: 63 kcal/85 g


Baltymai 12,5%, Riebalai 2,5%, Neorganinė materija 1,2%, Neapdirbtos skaidulos 0,2%, Drėgmė 83%


Nurodytas pašaro kiekis per dieną. 
Rekomenduojame maitinti augintinį šlapiu pašaru WHISKAS®, bet taip pat r sausu pašaru. 3 kg katėms per dieną reikia 2 maišelių šlapio pašaro ir 15 g sauso pašaro. 4 kg katėms per dieną reikia 2 ir 1/2 maišelių šlapio pašaro ir 15 g sauso pašaro. 5 kg katėms per dieną reikia 3 maišelių šlapio pašaro ir 15 g sauso. 

Maitinimas: Atsižvelk į savo augintinio amžių ir pritaikyk maisto kiekį prie jo poreikių. Kaip? Patikrink tinklalapyje www.whiskas.pl arba paskambink numeriu 0-801 10 63 63. Pasirūpink, kad Tavo augintinis turėtų priėjimą prie geriamojo vandens. Pašaras turėtų būti kambario temperatūroje. Nesuvalgytą dalį galima perlaikyti šaldytuve ilgiausiai 2 dienas.

Shipping costs The price does not include any possible payment costs

Pristatymo šalis:

Atsiliepimai apie produktą (0)

į viršų
Parduotuvė yra peržiūrima
Žiūrėti pilną puslapio versiją
Sklep internetowy Shoper.pl