PETNER Maistas JUNIOR ALL BREEDS visų veislų jauniems šunims su ėriena 12kg

Išsiuntimas: iki 5 dienų
Delivery: The price does not include any possible payment costs check the delivery methods
Kaina: 46,80 € 46.80
nurodo 21% PVM, be siuntos išlaidų
Kiekis vnt.
Gauni 11 tšk [?]
pridėti į saugyklą

Aprašymas

ADULT SMALL BREEDS mažų veislių jauniems šunims

Pilnavertis pašaras su ėriena ir ryžiais- skirtas mažų veislių suaugusiems šunims. Pagamintas su mintimi apie brandos laikotarpyje esančių šunų maistinius poreikius. Užtikrina gerą sveikatos kondiciją: taisyklingą virškinimą, sveiką kailį, odą ir dantis. Papildomai suteikia atitinkamą energijos kiekį, o gliukozamino ir chondroitino dėka, skatina augimą ir stiprių kaulų vystymasi. Petner pašaras tai lengvai virškinamas, labai skanus maistas, kuris be abejo patiks Tavo augintiniui ir suteiks jam daug jėgų. Be dirbtinių dažiklių ir kvapiųjų medžiagų.

Sudėtis:

mėsa ir gyvūninės kilmės produktai (40%, vytinta ėriena 4%), javai (tame min. 10% ryžių), aliejai ir riebalai (0,5% šviežio lašišų aliejaus), gyvūninės kilmės produktai (0,5% celiuliozės, 0,5% džiovintos trūkažolės), mineralai, mielės (0,5%).

Sudėties analizė:

neapdoroti baltymai 28%, neapdoroti riebalai 16%, neapdoroti pelenai 8,5%, neapdorotos skaidulos 3,0%, drėgmė 9,0%. Priedai: vitaminas A 14.000 (IU/kg), vitaminas D3 1.000 (IU/kg), vitaminas E 150 mg/kg, gliukozaminas 100 mg/kg, chondroitinas 100 mg/kg, geležis (geležies sulfato monohidratas) (II)) 100 mg/kg, varis (vario (II) sulfato pentahidratas) 10 mg/kg, cinkas (cinko (II) sulfato monohidratas) 125 mg/kg, manganas (mangano (II) sulfato monohidratas) 5mg/kg, jodas (kalcio (II) jodatas) 1,5 mg/kg, selenas (natrio (II) selenatas) 0,2 mg/kg, antioksidantai. Galima pasisavinama energija:: 3.610 kcal/kg.

Maitinimo pasiūlymas:

Petner pašaras tai pilnavertis maistas, todėl nereikalingi jokie papildai. Užtenka vien šviežio vandens šalia, ir patiekalas paruoštas! Atsimink, kad Tavo šuo visada turėtų priėjimą prie šviežio ir švaraus vandens. Informacijas apie pašaro dieninį kiekį, atsižvelgiant į šuns kūno masę, rasite žemiau. Pabandyk pritaikyt porciją taip pat pagal jo amžių, aktyvumą, metų laiką ir kitus poreikius. Naują pašarą rekomenduojame iš pradžių maišyti su naudojamu anksčiau ir palaipsniui didinti jo kiekį.

Shipping costs The price does not include any possible payment costs

Pristatymo šalis:

Atsiliepimai apie produktą (0)

į viršų
Parduotuvė yra peržiūrima
Žiūrėti pilną puslapio versiją
Sklep internetowy Shoper.pl