Pagalba Ukrainos Gyvūnams

surastų prekių kiekis: 4

Dabartinio karo aukomis tapo ne tik Ukrainos gyventojai, bet ir jų gyvūnai. Daugelis jų pabėga pasiimdami juos su savimi, tačiau ne visi turi tokią galimybę. Aktyvistai sutelkia visas jėgas, kad padėtų gyvūnams - ir tiems, kurie lieka karo zonose, ir tiems, kuriems jau pavyko patekti į Europos Sąjungą.

Zookaralyste nusprendė padėti visiems į šią tragišką situaciją patekusiems gyvūnams! Suvieniję jėgas su "Sarigato" fondu, norime, kad parama gyvūnams būtų kuo paprastesnė ir veiksmingesnė! Kadangi poreikiai yra didžiuliai, verta susivienyti ir imtis veiksmų! Kiekvienas, net ir menkiausias indėlis, kartu su kitais, suteiks mums didžiulę galią padėti.

Apie ką yra mūsų kampanija?
Nuo kovo 2 d. parduotuvėje Zookaralyste.lt suteikiame galimybę "apsipirkti" gyvūnams iš Ukrainos. Taisyklės paprastos:

  • Pasirenkate ir į krepšelį dedate produktus, kuriuos norite paaukoti Ukrainos gyvūnams, kuriems reikia pagalbos.
  • Kaip pristatymo būdą pasirenkate "Pagalba Ukrainos gyvūnams".
  • Mes per Sarigato fondą visas užsakytas prekes perduodame tiems, kuriems jų labiausiai reikia.
  • Visos pajamos, gautos už įsigytus produktus, taip pat bus naudingos kolekcijai ir bus skirtos maistui.

Be to:

  • Taip pat galite padėti finansiškai prie savo kasdienių pirkinių, kad padėtumėte Ukrainos gyvūnams, net ir mažiausia suma yra didžiulė pagalba!

Norite sužinoti daugiau? Perskaitykite sąrašą dažniausiai užduodamų klausimų.

Labdaros akcijos "Pagalba Ukrainos augintiniams" taisyklės.

https://zookaralyste.lt/data/include/cms//Taisykls.pdf

Labdaros akcija "Pagalba Ukrainos augintiniams"
DUK - Dažniausiai užduodami klausimai

1. Kaip galiu prisijungti prie akcijos "Pagalba Ukrainos gyvūnams augintiniams"?

Norėdami dalyvauti akcijoje "Pagalba Ukrainos augintiniams", turite pirkti produktus https://zookaralyste.lt parduotuvėje pasirinkdami pristatymo būdą "Pagalba Ukrainos augintiniams" arba pirkti produktus, pažymėtus "Plyta Pagalba Ukrainos augintiniams".

2. Kas nutiks, jei pasirinksiu pristatymo būdą "Pagalba Ukrainos augintiniams"?

Visos jūsų užsakymo prekės bus paaukotos Sarigato fondui, kuris remia nuo karo Ukrainoje nukentėjusius gyvūnus.

3. Noriu apsipirkti sau ir gyvūnams iš Ukrainos, ar galiu tai padaryti pateikdamas vieną užsakymą?

Ne, jei norite užsakyti prekių, kurios bus paaukotos Ukrainos gyvūnams paremti, turite pateikti atskirą užsakymą. Į savo kasdienius pirkinius galite įtraukti "Pagalbą Ukrainos gyvūnams" už pasirinktą sumą, kuri visa bus paaukota Ukrainos gyvūnams.

4. Ko labiausiai reikia karo nuniokotiems gyvūnams?

Šiuo metu labiausiai reikia pašaro gyvūnams! Jei norite paremti kampaniją pirkdami prekių, pirmiausia rinkitės maistą. Reikia tiek drėgno, tiek sauso pašaro šunims ir katėms. Daugiau informacijos apie tai, kaip galite padėti gyvūnams dabartinėje situacijoje, rasite mūsų tinklaraštyje:

5. Ar "Zookaralyste" parduotuvė uždirba pinigus už užsakymus, kuriuos pateikia klientai, pasirinkę pristatymo būdą "Pagalba Ukrainos gyvūnams"?

Ne, pasirinkę šį pristatymo būdą, visas savo užsakyme nurodytas prekes perduodate akcijai. Be to, "Zookaralyste" parduotuvė visas iš šių užsakymų gautas pajamas skirs gyvūnų augintinių maistui ir aksesuarams pirkti, kurie bus skirti akcijos tikslams įgyvendinti.

6. Kaip surinktos prekės ir pinigai bus perduoti gyvūnams, kuriems jų reikia?

Visi surinkti produktai ir pinigai bus pervesti akcijos partneriui - Sarigato fondui (akcijos karmimypsiaki.pl organizatoriui). Fondas jau daugelį metų remia beglobius gyvūnus ir puikiai žino augintinių ir jų šeimininkų poreikius. Priklausomai nuo poreikių, bus padedama tiek iš Ukrainos į Lenkiją atvežtiems, tiek Ukrainoje likusiems gyvūnams.

7. Pateikiau užsakymą su siuntimo parinktimi "Pagalba Ukrainos augintiniams", ar jis bus išsiųstas man?

Ne, už šį užsakymą gautos prekės bus paaukotos "Sarigato" fondui. Jei norite užsisakyti prekių sau ir kartu paremti akciją "Pagalba Ukrainos lėlėms", į krepšelį įsidėkite "Plyta Pagalba Ukrainos gyvūnams". Jei tokį užsakymą pateikėte per klaidą, atšaukite jį savo kliento paskyroje arba susisiekite su mumis el. paštu: https://zookaralyste.lt/.

Widoki:
      pixel