Arklio šampūnas

surastų prekių kiekis: 15

Šampūnas žirgui - sveika ir gera arklio plaukų priežiūra

Arkliai yra nuostabūs gyvūnai. Jų judrumas ir nuostabus grožis yra įspūdingi. Didelę įtaką išvaizdai daro ne tik jų sveikata, bet ir kailio būklė. Gražiu ir gerai prižiūrėtu kailiu galima didžiuotis ir jį prižiūrėti, o tam reikia tinkamo šampūno arkliams.

Kailio išvaizda ir odos būklė yra glaudžiai susijusios - sveika ir gerai prižiūrėta oda paprastai reiškia ir sveiką bei prižiūrėtą kailį. Higienos trūkumas ir netinkama priežiūra gali turėti labai neigiamos įtakos jų būklei - gali išsivystyti ligos ir parazitai. Žirgų šampūnas padės jums išvengti nemalonumų ir žirgas bus sveikas, gerai prižiūrėtas. Jis ne tik gerai atrodys, bet ir gerai jausis.

Rūpinkitės žirgo kailio ir odos būkle, taip gyvūnas bus sveikas ir gerai prižiūrėtas, o tai bus jūsų, kaip augintojo, vizitinė kortelė. Taip pat išvengsite daugelio rūpesčių. Jei iš anksto užkirsite kelią ligoms ir galimoms ligoms bei kitiems odos negalavimams, palengvinsite žirgui.

Šampūnas arkliams - patikrinkite, ką galite rinktis

Arkliams reikia tik jiems skirto šampūno. Maudydami juos žmonėms, šunims ar kitiems gyvūnams skirtu šampūnu, galite padaryti kur kas daugiau žalos nei naudos ir jiems tiesiog pakenkti. Mūsų parduotuvėje rasite specialių žirgams skirtų šampūnų, kurie sustiprins jų plaukų ir kailio būklę ir tinkamai pasirūpins jų oda.

Mūsų parduotuvės asortimente yra šampūnas pagerinantis žirgų plaukų augimą - skirtas žirgams, kurių kailis dėl ligų išretėjo ir iškrito. Rasite taip pat šampūną žirgams, kurių oda sausa ir jautri ir šampūną žirgams, kovojantiems su žvyneline, net ir labai sunkia jos forma.

Mūsų parduotuvėje esantys šampūnai pagaminti iš natūralių produktų, kurie puikiai tinka žirgo kailio būklei, taip pat yra produktų, tinkančių alergiškiems žirgams, ir tokių, kurie puikiai padeda šukuoti po maudynių drėgną žirgų kailį.

Tinkamas šampūnas jūsų žirgui - išsirinkite jį

Kaip arklių augintojas anksčiau ar vėliau susidursite su tinkamo šampūno savo gyvūnams pasirinkimu. Kailio ir odos higiena yra labai svarbi bendram komfortui, todėl jo pasirinkimas yra labai svarbus ir geriau jo nepalikti atsitiktinumui.

Geras šampūnas jūsų žirgui visų pirma yra toks, kuris atitinka konkrečius žirgo kailio ir odos poreikius. Jei žirgas kovoja su žvyneline, rinkitės specifinį gydomąjį, kuris padės jam šioje kovoje ir išgelbės nuo skausmo bei varginančio niežulio. Jei jūsų žirgas alergiškas arba turi sausą, labai jautrią odą - rinkitės švelnų šampūną, kuris jos nedirgins.

Naudokite specialius produktus, pagamintus iš aukštos kokybės natūralių ingredientų - taip būsite tikri, kad šampūnas nepakenks jūsų žirgui. Visada stebėkite savo žirgus po maudynių, kad galėtumėte greitai reaguoti, jei atsirastų alergija ar kitos su šampūnu susijusios problemos, kad prireikus galėtumėte greitai pakeisti šampūną kitu, tinkamesniu.

Jei nesate tikri, koks šampūnas bus tinkamas jūsų žirgams, nedvejodami kreipkitės patarimo. Kiti augintojai mielai dalijasi informacija ne tik apie šampūnus, bet ir kitas priežiūros priemones; jų nuomones nesunkiai rasite internete. Taip pat galite kreiptis patarimo pas tą veterinarijos gydytoją, kuris specializuojasi arklių priežiūra.

    pixel