Arklių odontologija

surastų prekių kiekis: 1

Arklių odontologija - dantys yra sveikatos ženklas

Sena patarlė sako, kad dovanotam arkliui į dantis žiūrėti nevalia, ir ne veltui, nes būtent dantys geriausiai parodo arklio sveikatą. Štai kodėl arklių odontologija tokia svarbi visiems augintojams ir veterinarijos gydytojams, ypač tiems, kurie specializuojasi arklių srityje.

Kiekvienam žirgui reikia patikrinti dantis ir, jei reikia, juos ištaisyti arba atlikti kitas dantų gydymo procedūras, nes sveiki dantys yra sveiko gyvūno požymis. Todėl profesionaliai veisiant arklius pravartu turėti po ranka arklių dantų priežiūros reikmenų, kad prireikus būtų galima imtis veiksmų.

Sveiki arklio dantys yra labai svarbūs jo gerovei ir bendrai būklei. Imantis tinkamų veiksmų ir reguliariai prižiūrint žirgo dantų būklę, tikėtina, kad žirgas ilgai bus sveikas.

Arklių dantų priežiūros priemonės - kas bus naudinga?

Arklių dantų priemonės yra specializuoti gaminiai, todėl prieš perkant svarbu daugiau sužinoti apie juos, taip pat apie jų pagaminimo kokybę.

Mūsų asortimente esančios priemonės yra išbandytos ir patikrintos. Jos gerokai palengvina arklių dantų priežiūrą.

Arklių dantų gremžtukas yra saugus gyvūnams ir labai universalus, be to, galima keisti jo dalis. Dėl guminės rankenos įrankis geriau ir tvirčiau laikosi rankoje, todėl dirbant jis neslysta.

Arklių dantų priemonės - kaip jas sukomplektuoti?

Išsirinkti tinkamas dantų priemones nėra lengva, todėl kilus abejonių visada patartina kreiptis pagalbos į ekspertą - patyrusį veisėją ar veterinarijos gydytoją.

Renkantis arklių dantų priemones svarbiausia yra kokybė - produktai iš nepatikimo šaltinio gali būti nekomplektiški ir nesaugūs augintiniui.

Taip pat svarbu turėti galimybę pakeisti atskiras įrankių dalis, kai jos nusidėvi, kad visada būtų kuo geresnės būklės.

Widoki:
      pixel