Skrandžio zondai

surastų prekių kiekis: 7

Arkliams skirti skrandžio zondai - ką turėtumėte žinoti?

Arkliai yra tiek pat gražūs, kiek ir subtilūs, todėl posakis "arklių sveikata" nebūtinai atspindi tikrovę. Ypač jautri yra jų virškinimo sistema, kuri yra linkusi į daugelį problemų, įskaitant, pavyzdžiui, skausmingas dieglius. Tokiais atvejais arkliams skirtas skrandžio zondas leis juos šerti tinkamais preparatais, sumažins skausmą ir padės atsigauti.

Bet kokio amžiaus žirgui gali prireikti zondo bei veterinarijos gydytojo pagalbos. Arklių skrandžio zondas gali būti naudingas tiek vyresniam gyvūnui, tiek kumeliukui, todėl jį verta turėti po ranka prižiūrint ir auginant arklius.

Kolika ir kitos skausmingos gyvūno virškinimo sistemos ligos gali pasireikšti net ir nepaisant geriausios priežiūros, todėl verta būti joms pasiruošus. Arkliams skirtas skrandžio zondas leis prireikus veikti greitai.

Skrandžio zondas arkliams

Zondo įvedimas į skrandį iš esmės nėra kažkas labai malonaus, tačiau daugeliu atvejų tai būtina.

Mūsų asortimente rasite skrandžio zondų įvairaus amžiaus ir dydžio gyvūnams. Taip juos lengviau pritaikyti prie konkretaus arklio poreikių, o jų įvedimo į skrandį procedūra yra saugesnė.

Visi mūsų gaminiai yra aukštos kokybės ir visiškai saugūs jūsų augintinio sveikatai.

Skrandžio zondai - svarbus pasirinkimas

Skrandžio zondai yra produktai, skirti laikinai padėti žirgui tais atvejais, kai jis negali pats suvartoti skiriamų preparatų. Zondų pasirinkimas yra labai svarbus - būtent jais tiesiai į skrandį pateks tai, ko reikia gydymo procese.

Juos reikėtų rinktis atsižvelgiant į dydžio kriterijų - kumeliukams skirtas skrandžio zondas netinka suaugusiems arkliams, nes bus tiesiog per trumpas. Šiuo atveju svarbiausia yra dydis.

Zondą taip pat reikėtų rinktis atsižvelgiant į gaminio kokybę - svarbu, kad jis būtų lygus, nejautrus temperatūros pokyčiams ir lengvai naudojamas.

    pixel